Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Inox Ege Metal Hakkında

İNOX EGE, 1999 yılında İzmir'de kuruldu. Yüzde yüz yabancı seirmayeli bir firma olup başlangıçta ağırlıklı olarak paslanmaz boru ithalatı ve pazarlaması üzerine çalışmış, daha sonra paslanmaz bağlantı elemanları konusunda faaliyetlerine devam etmiştir. Bugün sanayide artan talebi karşılamak için sürekli genişleyen ürün yelpazesi ve yüksek kalitesi sayesinde paslanmaz sektöründeki birçok imalatçı firmanın çözüm ortağı haline gelmiştir.
 
Başlıca ürünlerimiz muhtelif DIN ve ISO normlarındaki vida, cıvata, gijon, somun, pul, kelepçe, segman, halat, zincir vb. paslanmaz bağlantı elemanlarının yanı sıra paslanmaz yat ve tekne donanım malzemeleridir.
 
Kurulduğu günden bugüne kadar istikrarlı bir büyüme sağlayan İNOX EGE bugün ülkemizin özellikle sanayi bulunan her bölgesinde kalitesi ve ürün yelpazesiyle söz sahibi konumdadır. 

2013 yılı başında şirket merkezimizi İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan 1000 m2 alana sahip yeni yerimize taşımış olup, artık stoktaki ürünleri daha hızlı teslim imkanına sahip durumdayız. Ayrıca Avrupa'da bulunan lojistik merkezimizdeki 25.000 kalem 304 ve 316 kalite paslanmaz ürün içerisinden müşteriye özel çözümler sunmakta, istedikleri ürünleri 1 hafta 10 gün içerisinde doğrudan İstanbul'a ithalatını gerçekleştirerek çok daha hızlı sevk etmekte, bu şekilde müşterilerimiz nezdinde pazarda çok özel bir konuma gelmiş bulunmaktayız. İzmir'deki eski şirket merkezimiz de artık şube ve perakende satış mağazası olarak hizmetine devam etmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.