Hakkımızda

1999 senesinde İzmir’de faaliyetine başlayan İNOX EGE Metal Ürünleri Dış Ticaret Ltd. Şti. yüzde yüz yabancı sermayeli bir kuruluştur. Başlıca faaliyet alanımız paslanmaz bağlantı elemanları ve DIN normu ürünleri ile yat ve tekne malzemelerinin ithalatı ve aktif pazarlamasıdır.

 

Başlangıçta sadece Ege bölgesinde faaliyet gösteren firmamız 2005 yılında girdiği yeniden yapılanma neticesinde tüm ülke genelinde pazarlama faaliyetlerine başlamış olup bunun neticesinde hızlı bir büyüme trendi içine girmiştir. Hizmet verdiğimiz bölgelerdeki müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla firmaları direk ziyaret ederek sürekli temas halinde bulunmakta, ayrıca ihtiyaçları olduğunda rutin ziyaretler dışında da her konuda destek vermekteyiz. 2007 yılı içinde İstanbul 'da ilk şubemizi Perpa Ticaret Merkezi 'nde açtık.

 

Stoklarımızda sürekli bulundurduğumuz ve her geçen gün arttırdığımız geniş ürün yelpazemizle giderek artan müşteri taleplerine cevap verirken müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını da yurtdışındaki grup firmalarımızın stoklarından hızlı bir şekilde tedarik ederek imalatçı firmalar için önemli bir hizmet vermekteyiz.

 

Ürünlerimiz bağlı bulunduğumuz Würth grubunun tüm dünyada bilinen kalite imajıyla doğru orantılı olarak üretilen, standartlara uygun yüksek kalite ürünlerdir. Ürünlerimizi tamamen Avrupa’da yerleşik firmalarımızdan ithal ederek zamanında teslim etmek ve mükemmel hizmet vererek müşteri memnuniyetini sürekli yüksek tutmak önde gelen misyonlarımızdır.

 

İNOX EGE, konu paslanmaz olduğunda uzman ve yenilikçi kimliğiyle en güvenilir partnerinizdir.